Twój koszyk jest pusty.

Pobierz test, uzupełnij, odeślij do naszej placówki drogą elektroniczną - skontaktujemy się z Tobą

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Naszych słuchaczy już w wakacje lub w nadchodzącym roku szkolnym, zapraszamy do konaktu w celu określenia poziomu zaawansowania. Kwalifikacja na dany poziom zaawansowania składa się z dwóch etapów. Pierwszym etapem jest test gramatyczno - leksykalny (bezpłatny, niezobowiązujący, wynik podawany jest do 24h po jego napisaniu). Kolejna część to krótka rozmowa telefoniczna z lektorem, która pozwala doprecyzować wynik oraz dobrać metodę nauczania.

Poziomy zaawansowania wg Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego:
poziom początkujący: A1
poziom podstawowy: A2
poziom średniozaawansowany: B1
poziom średniozaawansowany wyższy: B2
poziom zaawansowany: C1
poziom biegłości: C2

Test "na wejscie" możesz również uzupełnieć w formie elektroniecznej i przesłać nam uzupełniony plik - nasi lekorzy ocenią twoją wiedzę i skontaktują się z tobą w celu omówienia wyników. Testy do pobrania w zakładce "Rekrutacja" - ZAZNACZAJ WYBRANE ODPOWIEDZI KOLOREM LUB PODKREŚLENIEM.

Sfinalizowaniem zapisu jest podpisanie umowy i wniesienie opłaty za kurs. Zapraszamy!

[pobierz] 0.1 MB test---klasy 7-8
[pobierz] 0.1 MB test-na-wejscie---dzieci-klasy-iv-vi