Twój koszyk jest pusty.

Letnie obozy sportowo - turystyczne - wakacje 2019

Drodzy Państwo - zapraszamy dzieciaki z klas II-VIII do udziału w letnim obozie turystycznym. Koszt 1290 zł.  Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny do końca marca - wpłacanie zaliczki tytułem ROZTOCZE w kwocie 290 zł do dnia 10.04.2019r. Szczegóły na plakacie w zakładce AKTUALNOŚCI!

Gwarancja Ubezpieczeniowa dla uczestników obozów sportowo -turystycznych.
Uprzejmie zawiadamiamy, iż jako oficjalny organizator wypoczynku dzieci i młodzieży posiadamy wpis w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stanowiący podstawę do prowadzenia w/w działalności. Ponadto informujemy, iż każdy uczestnik organizowanych przez nas obozów jest objęty gwarancją ubezpieczeniową o nr
O5.468.599
Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA.

Na obóz proszę zabrać:
STREFA HIGIENY:
1. 2 małe ręczniki + jeden plażowy, ubranie do snu, mydło, pasta, szczoteczka do zębów, szampon, żel, krem do twarzy, grzebień (dla dziewcząt: opaski, gumki do włosów).

STREFA ODZIEŻY:
2. bielizna (proponujemy zabrać większą ilość lub minimum tyle ile dni będziemy na obozie)
3. koszulki z krótkim rękawem (około 10 szt.),
4. 2 koszulki z długim rękawem i sandały,
5. długie spodnie, pełne buty (ale nie nowe)!!!!
6. kurtka
7. strój sportowy (dres, krótkie spodenki, dziewczynki mogą zabrać legginsy),
8. ciepłe ubranie (bluza dresowa lub polarowa),
9. strój kąpielowy, czapeczka z daszkiem, kask na rower!!!
10. woreczki na brudną bieliznę i odzież,
11. wystrzałowe ciuchy na karaoke i dyskotekę 

AKCESORIA:
12. krem z wysokim filtrem do opalania, bidon na wode, mały plecak na wycieczki piesze
13. lekarstwa, które rodzice/opiekunowie podają systematycznie – przyjmowanie tylko pod kontrolą wychowawców!
14. ulubione mp3 na dyskotekę,
15. jaśka-poduchę do spania,
16. pieniądze na pamiątki lub słodkości.